Юридична клініка ХНУВС відновила  свою діяльність після оновлення складу. Курсанти та студенти другого та третього курсів долучилися до роботи клініки з надання правової допомоги громадянам та правопросвітницької діяльності щодо попередження правопорушень.

Під час першої зустрічі курсанти та студенти ознайомилися з правилами та графіком роботи Юридичної клініки. Координатор клініки доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Елла Вакулович провела перший  семінар, присвячений порядку проведення консультацій та складанню письмової відповіді на запитання або роз’яснення змісту законодавчого акту. У проведенні семінару активну участь  взяли досвідчені консультанти, які поділилися досвідом надання правової допомоги та відзначили важливість  отримання практичного досвіду під час навчання.