Курсант 4 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда як випускник програми «EU Study Days» взяв участь у Форумі Мереж ЄС та Єврошколи, який проходив у Києві і зібрав майже 300 учасників з усіх куточків України та іноземних гостей.

У рамках Форуму учасники отримали можливість дізнатися про співпрацю з Представництвом ЄС та його проектами, почути історії успіху, поділитися власним досвідом та знайти однодумців.

Серед спікерів Форуму були Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас, Міністр освіти і науки України Ганна Новосад, заступник Міністра культури, молоді та спорту України Олександр Ярема та ін. Учасники заходу також дізналися про напрями дій України у сфері реформ та євроінтеграції, обмінялися ідеями та прийняли рішення з приводу подальшого розвитку українського суспільства.