Представники кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 – завідувач кафедри Ольга Гетманець та доцент кафедри Дар’я Коробцова взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Вороновські читання: судовий прецедент – джерело права або приклад правозастосування», яка проходила в Університеті державної фіскальної служби України (м. Ірпінь).

Конференція була присвячена обговоренню актуальних проблем судового розгляду спорів, що виникають у процесі здійснення фінансової діяльності, впливу прийнятих судовими органами актів на порядок реалізації учасниками правових відносин своїх прав, виконання покладених на них обов’язків, а також уніфікації правил здійснення суб’єктами влади своїх повноважень на межі адміністративного та фінансово-правового регулювання.

Ключові дискусії між учасниками Конференції розгорталися навкруги проблем:

- визначення місця судового прецеденту у системі джерел права, якими врегульовано публічні відносини;

- встановлення наслідків застосування актів судових органів учасниками публічних відносин;

- характеристики адміністративного акта як кінцевого результату здійснення адміністративної процедури.

Тематика Конференції об’єднала науковців, представників судових, а також інших органів державної влади з України, Австрії,  Болгарії, Греції та Латвії.