У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися святкові заходи з нагоди професійних свят Дня працівників освіти, Дня юриста та 25-ї річниці Харківського національного університету внутрішніх справ.

З вітальними словами до всіх присутніх звернувся директор філії доктор юридичних наук, професор Сергій Лукаш. Він подякував колективу філії за самовіддану працю, високий професіоналізм, побажав міцного здоров’я, професійного зростання та подальших успіхів у благородній освітянській юридичній діяльності.

Студентським парламентом було підготовлено жартівливі грамоти, підготовлені для науково-педагогічного колективу філії. Пролунали  творчі вітання від учасників художньої самодіяльності Палацу культури СНВО, колективів філії – вокального ансамблю «Дивоцвіт», солістів студії естрадної пісні Валентини Сіліверст та Поліни Кірієнко.

Після урочистостей  розпочався  традиційний конкурс-огляд талантів «Знайомтесь, ми – перший курс!». Нове покоління студентів і курсантів-першокурсників продемонстрували свої здібності  у номінаціях«Вокальне мистецтво», «Вокально-хорове мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Художнє слово», «Театральне мистецтво», «Альтернативне мистецтво», «Оригінальне мистецтво», а також «Кращі ведучі» та «Краща група».

Після двогодинної програми журі визначило найкращих у кожній номінації. Ними стали: «Вокальне мистецтво» (соло) – Анна Березова (СФ-101), «Вокальне мистецтво» (малі форми) – Анастасія Хворостовська,  Анна Заєць, Аліна Ковтуненко (СФ-ПДдср-19-1), «Вокально-хорове мистецтво» – група СФ-101, «Хореографічне мистецтво» – СФ-103, «Оригінальне мистецтво» – СФ-102, «Художнє слово» – Євгенія Коваленко (СФдср-19-1), «Альтернативне мистецтво» (СФдср-19-2), «Театральне мистецтво» (СФдср-19-2), «Найкращі ведучі» – Олександр Шпак, Ілона Ніколенко (СФдср-19-1), «Найкраща група» – СФ-101 та СФдср-19-2. Усі учасники отримали дипломи лауреатів конкурсу-огляду талантів «Знайомтесь, ми – перший курс!».

Сумська філія ХНУВС