"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди Дня юриста України. В актовій залі зібрався колектив навчального закладу, який із професійним святом привітав ректор університету полковник поліції Дмитро Швець. Він зазначив, що сьогодні неможливо виокремити будь-яку сферу життя, яка б не передбачала залучення фахівців, що мають юридичну освіту. Дмитро Володимирович побажав усім щастя, здоров’я та процвітання. У заході також взяли участь колишні ректори університету Олександр Бандурка, Сергій Гусаров, проректори Михайло Бурдін, Анатолій Клочко та ін.

З нагоди Дня юриста України понад 50 працівників університету за сумлінне виконання службових обов’язків та якісну підготовку фахівців були відзначені нагородами МВС України, Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Вченої ради університету.

За сприяння профспілкової організації університету з концертною програмою перед колективом вишу виступив Почесний діяч мистецтв України Андрій Піха та творчий колектив «Два кольори».

ВЗГ ХНУВС