"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Працівники університету проводять свої родинні відпустки та вихідні на базі відпочинку «Янтарна» ХНУВС, яка розташована в сосновому бору на березі Печенізького водосховища, неподалік від Старого Салтова. Позбутися шуму та метушні великого міста, насолодитися чистим повітрям, порибалити з друзями та прогулятися лісовими стежками можливо всього за годину їзди від Харкова.

Матеріально-технічна база «Янтарної» постійно оновлюється. Всього на базі відпочинку 50 затишних двокімнатних дерев'яно-цегляних будиночків різного рівня комфортності. Всі вони мебльовані одно- та двоспальними ліжками, мають шафи для одягу, крісла, стіл та стільці, є доступ до Wi-Fi Інтренету. Будиночки підвищеного рівня комфортності додатково облаштовані кондиціонером та холодильником. Кожен будиночок розрахований на проживання трьох осіб. Поруч з будинками розташовано кухні, що обладнані газовими плитами, холодильниками та кухонним посудом. На території бази відпочинку є побутові та душові кімнати. Для найменших відпочиваючих побудовано сучасний ігровий майданчик.

Тож, якщо ви плануєте відпустку, або на вихідні бажаєте відпочити та побути наодинці з природою, то ласкаво просимо на базу відпочинку «Янтарна».

Приємного відпочинку!

 

Вартість будиночка на три особи за добу для працівників університету складає 392 грн. 87 коп., для інших відпочиваючих – 458 грн. 87 коп., будиночок підвищеної комфортності коштуватиме 518 грн. 87 коп. для працівників навчального закладу та 764 грн. 87 коп. для інших.

Контактна особа: Молчанова Ірина Петрівна

тел. 73-98-103, (066) 311-83-03

Директор бази «Янтарна» – Костенко Ірина Леонідівна

тел. 095-317-33-39

 

Бажаючим відпочити необхідно:

1. Заповнити бланк заяви.

2. Надати заяву до відділу матеріального забезпечення (кім. 10). Контактна особа   – Молчанова Ірина Петрівна (тел. (057) 73-98-103, 066-311-83-03).

3. Сплатити рахунок протягом трьох днів.

4. Отримати путівку до бази «Янтарна».