Курсантською радою Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з відділом організації наукової роботи проведено інтелектуальну гру «Дебати» за участі курсантів і студентів вишу. Для дискусії було обрано положення «Держава як суб’єкт забезпечення безпеки в мережі Інтернет».

Під час дебатів юнаки та дівчата демонстрували свої вміння аргументовано вести дискусію, надавати науково обґрунтовані підтвердження висловлених пропозицій, показали глибокі знання з обраної теми та активно відстоювали свої позиції. Дебати тривали більше двох годин і пройшли продуктивно та цікаво.

До складу суддівської колегії увійшли помічник ректора з гендерних питань Оксана Цукан, досвідчена учасниця та суддя багатьох інтелектуальних турнірів студентка Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Поліна Сороколіт, старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи кандидат юридичних наук Олександр Хань, науковий співробітник відділу організації наукової роботи Катерина Крут, доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Катерина Токарева. Модератором змагань стала курсант 4 курсу факультету № 4 Єлизавета Бєляєва.

Участь у заході взяли команди: «Lawandorder», «Законодавча ініціатива», «Агентура», «Internationals», «Міцні хлопці», «Цицерони».

За результатами турніру переможцями дебатів стали учасники команди «Агентура», диплом фіналіста отримала команда «Lawandorder», а звання «Кращий спікер» – курсант 3 курсу факультету № 1 Карина Бєлєвцова.