У м. Біла Церква відбувся шістнадцятий «Білоцерківський марафон», в якому взяла участь курсант 3 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександра Самойлова. Подолавши дистанцію 21 км 97,5 м, Олександра увійшла до першої тридцятки. Усього цю дистанцію долали 350 легкоатлетів.

Чому саме Біла Церква? Траса «Білоцерківського марафону» одна з найбільш швидкісних у світі і надзвичайно комфортна — справжній полігон для особистих рекордів. Саме тому її полюбляє бігова українська еліта і ті, хто налаштовується бігти на результат. Галаслива підтримка уболівальників упродовж усієї траси – приємна особливість цього марафону, що проходить по колу, довжиною у 5 км 274,375 м.

Контролювати обраний темп досить легко, адже вся дистанція розбивається колами на рівні відрізки. Ця дистанція є початком низки інших змагань, до яких готуватиметься спортсменка. Цілі поставлено, план тренувань розроблено, підготовку до наступних змагань розпочато.