Під час засідання ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ було відзначено працівників університету за сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків, ініціативу і наполегливість, вагомий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня Захисника України.

Відзнаку МВС України – нагрудний знак «За безпеку народу» отримав начальник відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Віталій Потопальський.

Подякою голови Харківської обласної ради нагороджені завідувач відділення навчально-методичного забезпечення інституту післядипломної освіти майор поліції Світлана Фіалка, старший викладач кафедри  тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Костянтин Бутенко, заступник начальника відділу організації служби Віталій Тарасенко.

Подяку голови адміністрації Слобідського району Харківської області отримали провідний фахівець факультету № 1 підполковник поліції Сергій Бутко, провідний фахівець відділу організації служби майор поліції Віталій Іванов, провідний фахівець факультету № 4 капітан поліції Владислав Есаулко, фахівець факультету № 3 старший лейтенант поліції Яна Боторова, провідний фахівець факультету № 2 старший лейтенант поліції Ігор Дрозд, завідувач підготовчого відділення факультету № 6 Євгеній Руднєв.

Подяки вручив ректор університету полковник поліції Дмитро Швець та побажав міцного здоров’я, натхнення, подальших успіхів у службовій діяльності.