Ректор університету Дмитро Швець провів зустріч зі студентами, які навчаються на факультеті № 6. У заході також взяли участь перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник, проектор Анатолій Клочко, декан факультету № 6 Олег Синєгубов.

Дмитро Володимирович наголосив, що найпершим і найголовнішим завданням студентів вишу є успішне навчання, активна громадська діяльність, здоровий спосіб життя, а також дотримання загальних правил поведінки як в університеті, так і за його межами, включаючи бережливе ставлення до меблів та технічних засобів, що забезпечують навчальний процес. Ректор та інші представники керівного складу університету також відповіли на численні запитання студентської молоді.

Інспектор групи протипожежної безпеки відділу матеріального забезпечення Микола Овчаров провів заняття щодо дотримання правил протипожежної безпеки.