Курсанти факультету № 1 (навчальна група 201) разом із куратором доцентом кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Михайлом Фіалкою в рамках культурно-виховної години відвідали міський сад ім. Шевченка. Цей парк є одним з улюблених місць відпочинку харків’ян та гостей міста, а після реконструкції він став ще гарнішим та привабливішим. У ньому з’явилися романтичні арки, альтанки, багаторівневе озеро з фонтаном, ошатні клумби, газони  та багато іншого. Під час прогулянки алеями саду, курсанти оглянули архітектурні та природні пам’ятки, розташовані в парку або поруч із ним.

Курсанти відвідали пам’ятники Тарасу Шевченко, Семену Гулаку-Артемовському, Лесю Курбасу, Іллі Рєпіну та іншим видатним митцям, імена яких пов’язані з Харковом.