Засідання наукового гуртка курсантів кафедри іноземних мов факультету № 1, яке провела  його керівник старший викладач Тетяна Кальченко, було присвячене 25-й річниці створення Харківського національного університету внутрішніх справ. Курсанти ознайомилися з історичним минулим вишу, етапами його становлення та розвитку. Учасники гуртка переглянули відео та обговорили англійською мовою питання професійної тематики.

Мовний центр, який було відкрито для поглибленого вивчення іноземних мов, надзвичайно затребуваний серед молоді. Він обладнаний сучасною технікою, яка допомагає у підготовці до занять, у самостійній роботі, під час підготовки до заліків та іспитів, складання ЗНО в магістратуру. У Мовному центрі проходять практичні та факультативні заняття, диспути, конференції, круглі столи, зустрічі з представниками міжнародних організацій тощо. Центр також надає можливість долучитися до унікального соціального безкоштовного проекту вивчення англійської мови “Lingva.Skills” та пройти тестування з отриманням сертифікатів різних рівнів. Багато курсантів університету вже скористалися такою можливістю.