Курсанти першого курсу Харківського національного університету внутрішніх справ розпочали проходити ознайомчу практику на базі територіальних підрозділів Харківського міського управління ГУМВС України в Харківській області.

Метою проведення ознайомчої практики є закріплення курсантами теоретичних знань, що були отримані під час навчальних занять, та набуття практичних навичок, що відповідають кваліфікаційним вимогам до їхньої майбутньої професії.

В рамках проведення ознайомчої практики курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми відвідали Фрунзенський РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області.

З курсантами зустрівся начальник Фрунзенського РВ полковник міліції Олег Міщенко, який розповів курсантам про завдання, які стоять перед працівниками органів внутрішніх справ з питань охорони громадського порядку, захисту прав і свобод громадян.

Також  курсанти відвідали музей райвідділу.