"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Харківський національний університет внутрішніх справ взяв участь в акції «Вища школа Харківщини – шкільним бібліотекам Луганської та Донецької областей», яка проводиться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

З бібліотечного фонду університету підготовлено для передачі школам двох областей 355 примірників (12 назв) художніх та публіцистичних видань. Серед них: «Кобзар» Т. Г. Шевченка, «Україна очима українців», «Ваша безопасность», «Світ очима українця»  О. М. Бандурки та інші.

Сподіваємося, що наші книги стануть у нагоді дітям Луганщини та Донеччини, допоможуть їм у вивченні історії та культури України, збагатять їх духовно.

ВЗГ ХНУВС