Викладачі кафедри іноземних мов факультету № 1 кандидати педагогічних наук, доценти Людмила Дягилєва та Олександр Левашов провели бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» з курсантами групи Ф1-104 на тему: «Громадський порядок. Скандинавська модель» за участі радника/тренера Консультативної Місії Європейського Союзу (КМЄС) з питань громадського правопорядку  Йохана Фрьоліха.  На занятті були присутні завідувач кафедри кандидат  педагогічних наук Олена Орлова і начальник відділу міжнародного співробітництва, кандидат юридичних наук, доцент Олена Устименко.

Курсанти ознайомилися зі скандинавським підходом до охорони громадського порядку та налагодження діалогу працівниками поліції під час проведення масових заходів, а також обговорили Проект «Підтримка реформи поліції в Україні».