Старший викладач кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Карина Салаєва провела профорієнтаційну зустріч з учнями випускного класу Безлюдівського юридичного ліцею імені І.Я. Підкопая Харківської районної ради Харківської області.

Викладач розповіла школярам про історію ХНУВС, про його внутрішню структуру та специфіку підготовки курсантів, студентів за різними спеціальностями та формами навчання. Вона звернула увагу на впровадження університетом новітніх сучасних технологій, на можливість отримати вищу освіту за кошти фізичних та юридичних осіб не лише за денною, але й за заочною формою тощо. Викладач наголосила, що в університеті створені необхідні умови для навчання, побуту та всебічного розвитку особистості.