Курсанти факультету № 2 (група 404) разом із куратором доцентом кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Валентиною Гончарук відвідали виставковий центр «АВЕК», мінералогічний розділ виставки «Літопис планети», який знайомить відвідувачів з мінералами – природними хімічними сполуками або окремими хімічними елементами, що виникли в результаті фізико-хімічних процесів у земній корі.

Світ матеріалів надзвичайно цікавий і різноманітний. На виставці, яка проходить у «Фельдман ФемеліМузеум», історія Землі та еволюція життя у воді й повітрі ілюструється колекціями рідкісних мінералів, скам’янілостей, а також сучасними видами молюсків і комах. У чотирьох розділах експозиції представлено близько 700 експонатів, кожен з яких, як стверджують фахівці, міг би зайняти гідне місце в будь-якому природничому музеї світу.