Представники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ. З ними зустрілися ректор університету полковник поліції Дмитро Швець та проректор університету Леонід Могілевський. Маргарита Васкез – спостерігач Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні – подякувала керівництву університету за зацікавленість та співробітництво з Місією та зазначила, що СММ продовжує виконання своїх зобов’язань і особливу увагу приділяє моніторингу та звітності щодо процесів стабілізації в Україні, підтримки поваги та захисту прав людини і реалізації принципів гендерної рівності.

Також цього дня представники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні для курсантів університету провели інформаційний захід – інфоточку, присвячену Резолюції Ради Безпеки ООН № 1325, яка є наріжним каменем програми дій «Жінки. Мир. Безпека».