Доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 куратор навчальної групи ПД-дср-17-1 Дар’я Коробцова  та доцент кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 куратор навчальної групи ПД-дср-17-5 Кристина Кисильова провели виїзне заняття для студентів університету у Господарському суді Харківської області.

Під час заняття майбутні правники оглянули приміщення суду, дізналися про структуру судової установи, функції її працівників, про особливості роботи секретаря судового засідання та помічника судді.

Студенти також отримали можливість побувати в ролі слухачів на судовому засіданні під час розгляду справи суддею Наталею Добрелею.

Керівник апарату суду Олександр Поляков розповів про особливості розгляду господарських справ, про єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему (ЄСІТС), про основні напрями ЄСІТС, а також про те, як отримати електронний цифровий підпис, для чого він потрібен та ін.