Доцентом кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Євгенією Логвиненко спільно з начальником сектору забезпечення діяльності Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції старшим лейтенантом поліції Наталією Новіковою та поліцейським взводу № 2 роти тактико-оперативного реагування (ТОР) УПП в Харківській області ДПП молодшим лейтенантом поліції Олександром Чуркіним було проведено бінарне заняття для курсантів групи Ф3-107 (спеціальність «Психологія»).

Правоохоронці розповіли про особливості служби поліцейського. Із власного досвіду на конкретних прикладах було проаналізовано психологічний стан працівника, який перебуває в нештатній, стресовій ситуації, а саме – як змінюються його поведінка, відчуття, а також наскільки важливою є психологічна підтримка один одного в колективі.

Було також відпрацьовано алгоритм дій правоохоронця щодо порушення особою громадського порядку та проведено детальний аналіз змодельованої ситуації.