Круглий стіл «Особливості досудового розслідування України та зарубіжних країн ( порівняльна характеристика)» для курсантів третього і четвертого курсів факультету № 1 був підготовлений і проведений трьома кафедрами: іноземних мов, кримінального процесу та організації досудового слідства, криміналістики та судової експертології. Викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Ірина Нєчаєва ознайомила курсантів з  навчальною програмою  «Єдиний реєстр досудових розслідувань»  для набуття курсантами вмінь роботи з системою ЄРДР, внесення до неї необхідних відомостей про вчинення злочину. Викладач кафедри криміналістики та судової експертології Владлена Приходько розповіла про особливості пошукової тактики на місці злочину.

Курсанти вивчали та аналізували зарубіжний досвід організації досудового слідства, поняття, зміст, форми та загальні положення досудового слідства, діяльність правоохоронних органів у збиранні, дослідженні, перевірці та використанні доказів в розкритті злочинів, провели порівняльний аналіз з Європейськими державами та США, виступили з  доповідями і провели дискусію.