В інституті післядипломної освіти ХНУВС для слухачів курсів первинної професійної підготовки було проведено виїзне бінарне заняття з дисциплін «Основи криміналістики». Заняття пройшло у Харківському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС викладачем циклу загальноправових дисциплін інституту післядипломної освіти ХНУВС Сергієм Захарченком та  начальником відділу вибухотехнічних досліджень майором поліції Максимом Кучою.

Під час заняття слухачів курсів ознайомили з порядком призначення експертиз, вимогами до об’єктів дослідження, процесуальною та непроцесуальною взаємодією між слідчим та експертом. Було акцентовано увагу на недоліках, зокрема процесуального характеру, яких припускаються слідчі при вилученні слідів у ході проведення огляду місця події.