Курсанти факультету № 1 взяли участь у проведенні профорієнтаційних заходів, які проходили в різних містах України. За сприяння працівників кафедри криміналістики та судової експертології,  кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства, кафедри теорії та історії держави і права курсанти Максим Супонєв, Тетяна Музичук, Вадим Наумчик, Володимир Урбан, Віталій Бруяка, Іван Тарусін, Віталій Мазур відвідали загальноосвітні школи у м. Володимир-Волинський та м. Ковель Волинської області, у м. Дубровиці Рівненської області, у м. Красноград та м. Чугуїв Харківської області. Під час профорієнтаційних заходів учні 11-х класів отримали інформацію про університет, про порядок вступу та навчання, а також профорієнтаційні матеріали.