"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Учні 2 курсу державного навчального закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» відвідали Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ. Для майбутніх абітурієнтів працівники поліції організували екскурсію по території центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». Учні дізналися про роботу поліцейських, побачили бойовий та мультимедійний тири, де відбуваються навчально-тренувальні стрільби слухачів та курсантів, ознайомилися з умовами їх проживання та навчання.

Гостям продемонстрували зброю та спеціальні засоби, а ознайомили з основними видами вогнепальної зброї, яка знаходиться на озброєнні в Національній поліції України. Юнаки мали можливість відчути себе справжніми поліцейськими – одягнути бронежилет, тактичну поясну систему, взяти до рук спеціальні засоби та зброю. Також працівники поліції продемонстрували в спортивній залі володіння прийомами рукопашного бою. Відвідувачі також переглянули відеоролики про життя слухачів та курсантів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Сумська філія ХНУВС