Професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Аліна Чорна та доцент кафедри Ірина Сядриста організували та провели виїзне заняття у Харківському апеляційному суді з навчальної дисципліни «Господарське право» для студентів факультету (групи ПЗдмс-18-1 та ПЗдср-17-1).

Заступник керівника апарату суду Олександр Ригінта та прес-секретар Євгенія Бондаренко ознайомили студентів з особливостями роботи апеляційного суду, зокрема зі структурою та штатною чисельністю, з впровадженням електронної системи «Електронний суд», основна мета якої полягає в налагодженні процесу оперативного обміну інформацією в електронному вигляді між судовими установами, учасниками судового процесу, а також іншими державними структурами з метою забезпечення справедливого та неупередженого правосуддя в Україні. Прес-секретар Євгенія Бондаренко також роз’яснила студентам порядок призначення суддів та вимоги до кандидатів на відповідну посаду.