Доцентом кафедри правового забезпечення господарської діяльності Іриною Кирєєвою було організовано та проведено екскурсію в музеї університету  для учнів 10 класу ЗОШ № 40 Індустріального району м. Харкова. Школярі оглянули експозиції, присвячені діяльності поліції в розслідуванні вбивства та дорожньо-транспортної пригоди. Учні взяли активну участь в обговоренні цих подій, робили власні висновки щодо обставин справ. Особливо сподобалася учням експозиція, на якій представлено форми працівників правоохоронних органів 20-го сторіччя. У музеї зберігається оригінальне обмундирування, яке школярі бачили лише в кіно. Заступник декана факультету № 6 з навчально-методичної роботи Сергій Загородній надав інформацію щодо особливостей вступу в університет.