Бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ продовжує презентацію видань, що надходять до її фондів. Представляємо навчальні та наукові видання одержані з Національного університету «Одеська юридична академія»:

Комп’ютерне забезпечення роботи слідчого та прокурора на стадії досудового розслідування : навчально-методичний посібник / В. Є. Загородній, М. Г. Чорний, М. П. Калініченко, та ін. – Одеса: Юридична література, 2013.-644 с.

Постика И. В. Судебная (криминалистическая) фотография : теория и практика : монография. – Одесса: Юридична література, 2002.- 296 с.

Актуальні проблеми держави і права: збірник наукових праць. Вип. 67. – Одеса: Юридична література, 2012.-768 с.

Алгоритм ведення випадків при порушенні прав ЛЖВ на доступ до медичних послуг: методичний посібник для правозахисників та активістів громадських організацій.- К.: ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», 2013.-140 с.

Балух В. С. История коммерческих судов: Историко-правовое исследование на примере Одесского коммерческого суда (1808-1917). - Одесса: «Юридична література», 2006.-176 с.

Додин Е. В. Сборник научных трудов (том IV).- Львов, 2012.-384 с.

Представлені видання стануть у нагоді при опануванні навчальних дисциплін та наукової діяльності.