Курсанти, студенти, працівники, керівний склад Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з ректором Дмитром Швецем висадили ялинки та інші хвойні дерева на території вишу. Цей захід приурочили до 25-річчя створення університету. В ньому взяли участь очільники вищого закладу освіти попередніх років – начальник ГУ НП в Харківській області Валерій Сокуренко та Сергій Гусаров. Озеленення території відбувається постійно – з початку весни до пізньої осені, і це не лише турбота про довкілля, але й чудова нагода подякувати університету за найкращі роки праці чи навчання, за професійне становлення, як це часто роблять випускники, відвідуючи Альма Матер. Вони започаткували алею випускників, яку щороку новими саджанцями поповнюють наступні покоління колишніх курсантів і студентів. 25 років – вагома дата залишити пам'ять про роки становлення й розбудови університету, який багатьом молодим поколінням юнаків і дівчат дав добрий старт у житті, а своєю невтомною і плідною діяльністю став прикладом того, як потрібно жити й працювати заради високої мети, заради майбутнього України.