"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Відбулася першість Харківського національного університету внутрішніх справ з гирьового спорту. Змагання були присвячені 25-річчю створення вишу. Ректор університету Дмитро Швець, відкриваючи захід, привітав спортсменів та побажав їм наснаги, успіхів і наполегливості на шляху до перемоги.

У змаганнях взяли участь збірні команди курсантів і студентів факультетів університету, у складі кожної команди виступали сім чоловіків і три жінки у різних вагових категоріях. Вага гир у чоловіків – 24 кг, у жінок – 8 кг та 16 кг.

За підсумками змагань було визначено переможців як у командному, так і в особистому заліку.

Переможці та призери в особистому заліку нагороджені медалями, дипломами та цінними подарунками. Переможці та призери у командному заліку – перехідним кубком та дипломами відповідних ступенів.

Результати змагань:

I місце – збірна команда факультету № - 2;

II місце – збірна команда факультету № - 6;

III місце – збірна команда факультету № - 3;

IV місце – збірна команда факультету № - 1;

V місце – збірна команда факультету № - 4.

За результатами змагань курсанти та студенти університету посіли наступні місця:

Серед дівчат:

- у ваговій категорії до 58 кг:

1 місце - посіла курсант 2-го курсу факультету №-2 Кревська Марія із результатом 39 р;

2 місце - посіла студент 2-го курсу факультету №-6 Савостіна Ольга із результатом 32 р;

3 місце - посіла курсант 2-го курсу факультету №-1 Матвієнко Дар’я із результатом 20 р.

- у ваговій категорії до 68 кг:

1 місце - посіла курсант 3-го курсу факультету №-1 Росторгуєва Наталя із результатом 80 р;

2 місце - посіла студент 2-го курсу факультету №-6 Петренко Амона

із результатом 61 р;

3 місце - посіла курсант 4-го курсу факультету №-2 Шабельник Інна із результатом 35 р.

- у ваговій категорії понад 68 кг:

1 місце - посіла курсант 3-го курсу факультету №-2 Килипко Альона із результатом 103 р;

2 місце - посіла студент 2-го курсу факультету №-6 Мацак Анастасія із результатом 71 р;

3 місце - посіла курсант 4-го курсу факультету №-1 Скорик Анастасія із результатом 48 р.

Серед чоловіків:

-у ваговій категорії до 63 кг:

1 місце - посів курсант 3-го курсу факультету №-2 Коковін Вадим із результатом 101 р;

2 місце - посів студент 2-го курсу факультету №-6 Решетніков Вадим із результатом 79 р;

3 місце - посів курсант 1-го курсу факультету №-1 Боштовий Олексій із результатом 66 р.

-у ваговій категорії до 68 кг:

1 місце - посів курсант 2-го курсу факультету №-3 Дзісь Роман із результатом 182 р;

2 місце - посів курсант 1-го курсу факультету №-2 Котов Костянтин із результатом 81 р;

3 місце - посів курсант 3-го курсу факультету №-1 Резніков Іван із результатом 37 р.

-у ваговій категорії до 73 кг:

1 місце - посів курсант 2-го курсу факультету №-4 Федоренко Ілля із результатом 169 р;

2 місце - посів курсант 3-го курсу факультету №-2 Галаган Артем із результатом 121 р;

3 місце - посів студент 2-го курсу факультету №-6 Киргиз Олександр із результатом 87 р.

-у ваговій категорії до 78 кг:

1 місце - посів курсант 1-го курсу факультету №-2 Ядров Роман із результатом 169 р;

2 місце - посів курсант 2-го курсу факультету №-3 Дозорцев Михайло із результатом 110 р;

3 місце - посів студент 3-го курсу факультету №-6 Христосов Денис із результатом 84 р.

-у ваговій категорії до 85 кг:

1 місце - посів курсант 3-го курсу факультету №-2 Нежмаков Олександр із результатом 216 р;

2 місце - посів студент 1-го курсу факультету №-1 Меденцев Олексій із результатом 148 р;

3 місце - посів студент 2-го курсу факультету №-6 Салтовський Андрій із результатом 59 р.

-у ваговій категорії до 95 кг:

1 місце - посів курсант 2-го курсу факультету №-3 Таранський Євген із результатом 214 р;

2 місце - посів курсант 4-го курсу факультету №-1 Кислюк Ростислав із результатом 198 р;

3 місце - посів курсант 3-го курсу факультету №-2 Галах Юрій із результатом 147 р.

-у ваговій категорії понад 95 кг:

1 місце - посів курсант 3-го курсу факультету №-3 Свічкар Владислав із результатом 127 р;

2 місце - посів курсант 4-го курсу факультету №-2 Пасько Богдан із результатом 115 р;

3 місце - посів студент 2-го курсу факультету №-6 Семенюк Олександр із результатом 97 р.

Вітаємо усіх учасників спортивного свята та бажаємо перемог!