Відбулася першість Харківського національного університету внутрішніх справ з гирьового спорту. Змагання були присвячені 25-річчю створення вишу. Ректор університету Дмитро Швець, відкриваючи захід, привітав спортсменів та побажав їм наснаги, успіхів і наполегливості на шляху до перемоги.

У змаганнях взяли участь збірні команди курсантів і студентів факультетів університету, у складі кожної команди виступали сім чоловіків і три жінки у різних вагових категоріях. Вага гир у чоловіків – 24 кг, у жінок – 8 кг та 16 кг.

За підсумками змагань було визначено переможців як у командному, так і в особистому заліку.

Переможці та призери в особистому заліку нагороджені медалями, дипломами та цінними подарунками. Переможці та призери у командному заліку – перехідним кубком та дипломами відповідних ступенів.

Результати змагань:

I місце – збірна команда факультету № - 2;

II місце – збірна команда факультету № - 6;

III місце – збірна команда факультету № - 3;

IV місце – збірна команда факультету № - 1;

V місце – збірна команда факультету № - 4.

За результатами змагань курсанти та студенти університету посіли наступні місця:

Серед дівчат:

- у ваговій категорії до 58 кг:

1 місце - посіла курсант 2-го курсу факультету №-2 Кревська Марія із результатом 39 р;

2 місце - посіла студент 2-го курсу факультету №-6 Савостіна Ольга із результатом 32 р;

3 місце - посіла курсант 2-го курсу факультету №-1 Матвієнко Дар’я із результатом 20 р.

- у ваговій категорії до 68 кг:

1 місце - посіла курсант 3-го курсу факультету №-1 Росторгуєва Наталя із результатом 80 р;

2 місце - посіла студент 2-го курсу факультету №-6 Петренко Амона

із результатом 61 р;

3 місце - посіла курсант 4-го курсу факультету №-2 Шабельник Інна із результатом 35 р.

- у ваговій категорії понад 68 кг:

1 місце - посіла курсант 3-го курсу факультету №-2 Килипко Альона із результатом 103 р;

2 місце - посіла студент 2-го курсу факультету №-6 Мацак Анастасія із результатом 71 р;

3 місце - посіла курсант 4-го курсу факультету №-1 Скорик Анастасія із результатом 48 р.

Серед чоловіків:

-у ваговій категорії до 63 кг:

1 місце - посів курсант 3-го курсу факультету №-2 Коковін Вадим із результатом 101 р;

2 місце - посів студент 2-го курсу факультету №-6 Решетніков Вадим із результатом 79 р;

3 місце - посів курсант 1-го курсу факультету №-1 Боштовий Олексій із результатом 66 р.

-у ваговій категорії до 68 кг:

1 місце - посів курсант 2-го курсу факультету №-3 Дзісь Роман із результатом 182 р;

2 місце - посів курсант 1-го курсу факультету №-2 Котов Костянтин із результатом 81 р;

3 місце - посів курсант 3-го курсу факультету №-1 Резніков Іван із результатом 37 р.

-у ваговій категорії до 73 кг:

1 місце - посів курсант 2-го курсу факультету №-4 Федоренко Ілля із результатом 169 р;

2 місце - посів курсант 3-го курсу факультету №-2 Галаган Артем із результатом 121 р;

3 місце - посів студент 2-го курсу факультету №-6 Киргиз Олександр із результатом 87 р.

-у ваговій категорії до 78 кг:

1 місце - посів курсант 1-го курсу факультету №-2 Ядров Роман із результатом 169 р;

2 місце - посів курсант 2-го курсу факультету №-3 Дозорцев Михайло із результатом 110 р;

3 місце - посів студент 3-го курсу факультету №-6 Христосов Денис із результатом 84 р.

-у ваговій категорії до 85 кг:

1 місце - посів курсант 3-го курсу факультету №-2 Нежмаков Олександр із результатом 216 р;

2 місце - посів студент 1-го курсу факультету №-1 Меденцев Олексій із результатом 148 р;

3 місце - посів студент 2-го курсу факультету №-6 Салтовський Андрій із результатом 59 р.

-у ваговій категорії до 95 кг:

1 місце - посів курсант 2-го курсу факультету №-3 Таранський Євген із результатом 214 р;

2 місце - посів курсант 4-го курсу факультету №-1 Кислюк Ростислав із результатом 198 р;

3 місце - посів курсант 3-го курсу факультету №-2 Галах Юрій із результатом 147 р.

-у ваговій категорії понад 95 кг:

1 місце - посів курсант 3-го курсу факультету №-3 Свічкар Владислав із результатом 127 р;

2 місце - посів курсант 4-го курсу факультету №-2 Пасько Богдан із результатом 115 р;

3 місце - посів студент 2-го курсу факультету №-6 Семенюк Олександр із результатом 97 р.

Вітаємо усіх учасників спортивного свята та бажаємо перемог!