Учні Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 19 ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради відвідали Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ. Для школярів працівники поліції організували екскурсію по території центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». Діти більше дізналися про роботу поліцейських, побачили бойовий та мультимедійний тири, ознайомилися з умовами проживання та навчання курсантів.

Школярі оглянули виставку зброї та спеціальних засобів, дізналися про основні види вогнепальної зброї, яка знаходиться на озброєнні в Національній поліції.

Викладачі та курсанти Сумської філії також продемонстрували школярам навички володіння прийомами рукопашного бою та ін.

Сумська філія ХНУВС