Напередодні Дня української писемності та мови доцентом кафедри українознавства факультету № 2 Оленою Оверчук разом з інспектором патрульної поліції першого взводу 4 роти 4 батальйону УПП в Харківській області Департаменту патрульної поліції лейтенантом поліції Олександром Василюком було проведене бінарне практичне заняття для курсантів І курсу факультету № 3 за темою «Документ як реалізація писемної мови правоохоронця».

Викладач наголосила, що документування є важливою складовою професійної діяльності, а сам документ виконує низку функцій. Він є джерелом інформації, засобом спілкування тощо. Олена Оверчук розповіла курсантам про загальні правила укладання документів, а Олександр Василюк наголосив на важливості дотримування таких вимог до тексту документа, як стандартність, точність, логічність, лаконічність та нормативність. Наприкінці заняття курсанти отримали відповіді на запитання, які їх цікавили, щодо практичної роботи інспектора патрульної поліції.