Професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Світлана Попова, методист факультету № 6 Олександр Шульгін та студенти другого курсу Ольга Савостіна та Ольга Лактіонова відвідали Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 56, де зустрілися з учнями 10-11 класів.

Учням розповіли про університет, факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про переваги навчання у ХНУВС та можливість підготуватися до ЗНО на підготовчих курсах вишу, роз’яснили правила вступу до університету, можливість пройти підготовку на військовій кафедрі, а також ознайомили з роботою експерта-криміналіста тощо.

Молодь зацікавили перспективи, які надає навчання у ХНУВС, тож, хлопці та дівчата виявили бажання відвідати університет з ознайомчою екскурсією та побачити все на власні очі.