Доцентом кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Світланою Лозовою проведено профорієнтаційні заходи в Харківській спеціалізованій школі I–III ступенів № 166 «Вертикаль».

Під час зустрічі учні дізналися про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності. Обговорювалися порядок вступу до поліцейського вишу, особливості  навчання за обраними спеціальностями та ін. Світлана Лозова запросила учнів 9–11 класів відвідати університет.

Під час спілкування з директором навчального закладу Світланою Коломієць було обговорено перспективи проведення правоосвітньої роботи серед молоді, підвищення їх правосвідомості та правової культури. Зміцнення дружніх зв’язків і взаємодія між закладами сприятиме удосконаленню професійної орієнтації, довузівської підготовки та в подальшому випуску кваліфікованих спеціалістів для правоохоронних органів України.