Магістр 2 курсу факультету № 1 Андрій Терещенко провів профорієнтаційні зустрічі з майбутніми випускниками в підшефних навчальних закладах – Харківській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті I–III ступенів № 11 Харківської обласної ради та в Харківській спеціалізованій школа-інтернаті «Ліцей» «Правоохоронець»» Харківської обласної ради.

Магістр розповів про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, про порядок вступу до поліцейського вишу та подальше навчання за обраними спеціальностями тощо. Він зазначив, що отримати професію в університеті престижно, а після закінчення вишу випускники успішно працюють у різних підрозділах правоохоронних органів України.

Під час зустрічі Андрій Терещенко наголосив, що в університеті створені всі умови для ефективного навчання. Необхідно лише бути цілеспрямованим і неухильно йти до своєї мети. Представник університету запросив учнів відвідати університет у День відкритих дверей.