Курсанти факультету № 2 (навчальна група 106) разом із куратором – доцентом кафедри трудового та господарського права Анастасією Клименко – відвідали Харківський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС.

Працівники центру ознайомили курсантів з основними структурними підрозділами НДЕКЦ МВС України, продемонстрували можливості сучасних технічних засобів, які використовуються при проведенні експертних досліджень. Молодь також відвідала відділи вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень, криміналістичних видів досліджень (сектори дослідження зброї та балістичного обліку).

Знайомство курсантів з роботою практичних підрозділів МВС, зокрема Харківського НДЕКЦ, сприяє підвищенню їх рівня знань та набуттю практичних навичок, необхідних для майбутньої професії.