Cлухачі інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційні зустрічі у закладах освіти Луганської області: Лисичанську, Сватовому, Сєвєродонецьку та Рубіжному.

Профорієнтаційні заходи також було проведено працівниками інституту Катериною Маравською та Іваном Покасом у Пономаренківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Роганської селищної ради, у Роганському ліцеї (сел. Докучаєвське), у Роганській гімназії (с. Рогань) Харківського району Харківської області. Представники університету розповіли про університет, надали майбутнім випускникам вичерпну інформацію щодо особливостей вступу до ХНУВС та навчання в університеті, а також роздали інформаційні матеріали про виш.