Студенти наукового гуртка кафедри соціології і психології факультету № 6 разом із керівником доцентом кафедри, кандидатом біологічних наук Оленою Шаховою відвідали Антистрес-центр Silentium.

Психолог і керівник центру Наталія Корнєєва ознайомила студентів з можливостями центру і провела міні-тренінг розвитку стійкості до стресу. Особливий інтерес студенти виявили до методу біологічного зворотного зв'язку (biofeedback), якій дозволяє в процесі безперервного моніторингу активності мозку вчитися свідомо керувати своїм психофізіологічним станом за допомогою ігрових мультимедійних прийомів.

Biofeedback-терапія дозволяє розвивати саморегуляцію та стійкість до стресу а також коригувати деякі неврологічні та психологічні розлади – синдром дефіциту уваги і гіперактивності, депресії, тривожно-фобічні розлади, ПТСР та ін.

АВЗГ ХНУВС