У межах Тижня української писемності та мови старшими викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатом філологічних наук Наталією Кобилко та кандидатом педагогічних наук Галиною Мариківською для студентів університету (групи Ф-6-ПСдср-19-1 і Ф-6-ПДдср-19-4) було проведено виховний захід з української мови.

Його мета – показати красу і велич української мови, викликати у студентів бажання вивчати українську мову, досконало володіти нею, виховати повагу й любов до рідної мови та рідного краю. Під час заняття студенти ознайомилися з історією заснування цього свята, взяли участь у мовному турнірі, подискутувати на актуальну тему «Чи можна бути модними й сучасними, не зловживаючи запозиченнями з інших мов?».

Після жвавих обговорень усі зійшлися на думці, що вивчення культури та традицій рідного народу сприяє формуванню національної свідомості, української ідентичності та активної громадянської позиції, а також виховує почуття патріотизму.