Завідувачем кафедри правоохоронної діяльності  факультету № 6 Іриною Пановою та доцентом кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Миколою Голубом проведено виїзне заняття з навчальних дисциплін «Судові та правоохоронні органи України», «Адміністративне право і процес» для студентів денної форми навчання факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ. Заняття пройшло в Управлінні патрульної поліції в Харківській області. Студентів ознайомили з основними напрямами діяльності патрульної поліції, роботою окремих її підрозділів, зокрема, тактичними групами патрульної поліції та ін. Студенти отримали інформацію про обов’язки посадових осіб щодо організації і керівництва патрульною поліцією;  взаємодію патрульної поліції і громадян; принципи діяльності та взаємодії патрульної поліції з іншими правоохоронними та контролюючими органами; забезпечення публічної безпеки і порядку під час масових заходів; ознайомилися з програмою «шкільний офіцер поліції».

Такі виїзні заняття підвищують мотивацію студентів до отримання теоретичних та практичних знань для визначення з майбутнім напрямом професійної діяльності та працевлаштуванням.