Курсанти першого курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей Харківського національного університету внутрішніх справ успішно завершили ознайомчу практику у Московському та Київському РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області. В рамках проведення практики курсанти ознайомились з діяльністю структурних підрозділів райвідділу, а саме: слідчого відділу, чергової частини, служби дільничних інспекторів міліції, кримінальної міліції у справах дітей та інших.  Науково-педагогічним складом кафедри адміністративної діяльності ОВС забезпечено безпосереднє керівництво проходженням ознайомчої практики курсантами відповідно до програми, індивідуальних планів і графіків проходження ознайомчої практики.