Для курсантів першого курсу факультету № 4 кафедрою іноземних мов факультету № 1 разом з відділом міжнародного співробітництва проведено засідання дискусійного клубу «КМЄС в Україні: міжнародна співпраця». На захід були запрошені представники Регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Харкові, радники/тренери з питань верховенства права Саер Аммар і Арсеній Міхєєв та декан факультету № 4, кандидат юридичних наук, підполковник поліції В’ячеслав Марков.

Першокурсники спілкуватися з Саером Аммар та Арсенієм Міхєєвим англійською мовою, дізналися про діяльність поліції та співпрацю з громадськістю в країнах Європи. Дискусія стосовно судової системи, боротьби з корупцією, дотримання прав людини була насиченою та жвавою.