Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження курсантів і студентів навчального закладу, які посіли призові місця у змаганнях з різних видів спорту.

Так, за результатами змагань із рукопашного бою курсанти та студенти університету посіли наступні місця:

У ваговій категорії до 65 кг:

1 місце посів курсант 1-го курсу факультету № 2 Богдан Росоха;

2 місце посів студент 1-го курсу факультету № 6 Олександр Федченко;

3 місце посів курсант 3-го курсу факультету № 1 Олександр Ладика.

У ваговій категорії до 70 кг:

1 місце посів курсант 3-го курсу факультету № 2 Максим Половенко;

2 місце посів курсант 3-го курсу факультету № 1 Богдан Бутенко;

місце посів курсант 1-го курсу факультету № 6 Назар Бут.

У ваговій категорії до 75 кг:

1 місце посів курсант 4-го курсу факультету № 2 Антон Черніков;

2 місце посів курсант 3-го курсу факультету № 1 Анатолій Егіазарян;

3 місце посів студент 2-го курсу факультету № 3 Ярослав Котов.

У ваговій категорії до 80 кг:

1 місце посів курсант 2-го курсу факультету № 2 Якім Вакулов;

2 місце посів курсант 1-го курсу факультету № 1 Єгор Скурихін;

3 місце посів студент 2-го курсу факультету № 4 Гліб Пшенічний.

3 місце посів курсант 3-го курсу факультету № 4 Роман Кошель;

За результатами змагань із рукопашного бою перехідний Кубок та диплом отримала команда факультету № 2, яка посіла І місце, ІІ місце зайняла команда факультету № 1, ІІІ місце – команда факультету № 6. Команди-призери нагороджені дипломами відповідних ступенів.

У першості Харківської області серед закладів вищої освіти  ІІІ-ІV рівня акредитації з гирьового спорту у особистому заліку змагань курсанти університету посіли наступні місця:

• у ваговій категорії 85 кг ІІІ місце посів курсант 4-го курсу факультету № 1 Ростислав Кислюк;
  • у ваговій категорії понад 95 кг ІІІ місце посів курсант 3-го курсу факультету № 3 Владислав Свічкар.

В загальнокомандному заліку з гірьового спорту збірна команда ХНУВС виборола І місце.

Курсант 2-го курсу факультету № 1 Даніз Рашидов продемонстрував високий результат з боротьби самбо, виборовши ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі у ваговій категорії 58 кг.

Відбулось нагородження команди університету, яка за результатами комплексної спартакіади ХОО ФСТ «Динамо» посіла ІІ загальнокомандне місце.

Переможців привітав ректор університету полковник поліції Дмитро Швець та побажав молоді нових успіхів і спортивних досягнень.