Для набуття курсантами вмінь роботи з системою ЄРДР (Єдиний реєстр досудового розслідування) та внесення до неї необхідних відомостей про вчинення кримінального правопорушення представники кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 старший викладач підполковник поліції Віталій Романюк та доцент капітан поліції Сергій Абламський провели практичне заняття з дисципліни «Кримінальний процес» для курсантів навчальної групі Ф1-305.
Під час заняття курсанти отримали можливість самостійно внести до ЄРДР усі необхідні відомості залежно від ходу розслідування злочину згідно запропонованої фабули. Викладачі перевірили правильність інформації та надали необхідні методичні поради.