Відбулася ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна у світових війнах та локальних конфліктах ХХ – на початку ХХІ ст.», співорганізатором якої виступив Харківський національний університет внутрішніх справ. Захід був організований кафедрою українознавства Харківського національного університету радіоелектроніки та кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін Харківського національного університету внутрішніх справ і проходив на базі Наукового парку «Синергія» Харківського національного університету радіоелектроніки. Мета конференції – дослідження історії бойових дій під час Першої та Другої світових війн, боротьби України з російською агресією, розкриття теми війни в літературі та різних видах мистецтва. У ній взяли участь доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат історичних наук Віталій Заборовський, старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук Наталія Кобилко та студенти факультету № 6: Назар Огородник, Оксана Стеценко, Микита Сунцов, Аліна Широких, Олег Розуменко, Марія Плиско, Єва Леонтьєва, Марія Губарєва, Вікторія Родичева, Даниїл Єрмоленко, Хазангюль Мамедова. На конференцію було заявлено більше 60 доповідей, підготовлених учасниками з Бердянська, Мелітополя, Києва, Рівного, Сумщини, Харкова.

Після пленарного засідання доповідачі продовжили роботу в секціях: «Українська культурна спадщина», «Зображення війни в літературі та мистецтві. Термінологія військової галузі» та «Філософські аспекти війни. Політика та війна. Інформаційні засади війни». Виступи студентів були цікавими й різноманітними: «Військова термінологія часів козацтва та Запорозької Січі»«Брусиловський прорив», «Українські жінки в збройних силах», «Державна прикордонна служба України», «Жах війни у творах майстрів живопису», «Тема війни в українському кінематографі», «Художнє осмислення теми “втраченого покоління” в літературі 1920-х років», викликали жваві дискусії. Також доповідачі мали можливість ознайомитися з моделями військової техніки та відвідати музей Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Кожен учасник отримав сертифікат, програму та збірник матеріалів.