Старші викладачі кафедри іноземних мов факультету № 1 Наталія Горбач та Тетяна Кальченко провели бінарне заняття на тему «International Cooperation» («Міжнародна співпраця») для курсантів груп 404 і 406 факультету № 2 за участі представників Регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу – радників/тренерів з питань верховенства права Саера Аммара та Арсенія Міхєєва.  Представники КМЄС розповіли про діяльність Консультативної місії Європейського Союзу, метою якої є надання консультацій, проведення тренінгів та налагодження співпраці України з міжнародними партнерами. Під час дискусії обговорювалися  питання сприяння Національній поліції в побудові належної системи внутрішнього контролю. Курсанти отримали  певні навички професійного спілкування іноземною мовою.