Професор кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Горобець та курсантка 1 курсу Анастасія Даниленко взяли участь у міжнародному семінарі «EU Cross-Border Cooperation Activitiesand Governanceofits Eastern Neighbourhood», що проводився Університетом Вікторія (Канада) разом із Черкаським національним університетом ім. Б. Хмельницького. Захід присвячений добросусідським відносинам ЄС з країнами-сусідами Східної Європи. Робочою мовою семінару було обрано англійську.

Доповідь Анастасії Даниленко «Successes and failures that the united territorial communities in Sumy region encountered», – відібрана з понад сотні надісланих робіт, – була спрямована на розкриття впливу децентралізації на Сумську область та роль ЄС в її реалізації. Виступ викликав жваву дискусію та сприяв обговоренню стратегії подальшого розвитку процесів децентралізації в Україні.

Сумська філія ХНУВС