Курсантка 1 курсу Інна Фролова та студентка 2 курсу Марина Гайдар Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства (осінні читання)», яка проходила у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Конференція розпочалася з пленарного засідання під час якого курсантки виступили з доповідями. Тематика заходу була широкою. Розглядалися питання взаємодії інститутів громадянського суспільства з державою, важливість політичної активності молоді у житті України, роль поліції в охороні прав і свобод людини та громадянина. Учасники заходу поділилися власним баченням щодо питань гендерної рівності у трудових правовідносинах, особливостей правового регулювання булінгу тощо. Після закінчення конференції молоді науковці отримали сертифікати учасників.