Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір долі, свого місця в житті. Профорієнтація є одним із видів допомоги у самовизначенні –  усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей. Доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Мариною Василенко була проведена профорієнтаційна зустріч із випускниками загальноосвітніх шкіл м. Охтирка та Охтирського району.

Учням була надана інформація щодо умов вступу на навчання до філії, правил подання документів, особливостей організації освітнього процесу, практичного навчання, наукової та міжнародної діяльності, дозвілля студентів. На запитання про особливості навчання на денній та заочній формах навчання, про дію військової кафедри, умови проживання у гуртожитку, матеріально-технічну базу, вартість навчання школярі отримали вичерпні відповіді.

Сумська філія ХНУВС