Курсант 4 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда став переможцем всеукраїнського конкурсу про азербайджанський мультикультуралізм, надіславши на конкурс власну поезію, присвячену запропонованій тематиці.

Організатором конкурсу, в якому взяли участь студенти закладів вищої освіти всієї України, виступив Бакинський міжнародний центр мультикультуралізму.

У Культурному центрі Азербайджану під час презентації збірки поезії видатного азербайджанського поета Імадеддіна Насімі відбулося нагородження переможців сертифікатами за підписом виконавчого директора Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму Равана Хасанова та пам’ятними подарунками. У заході взяли участь заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, відомий харківський скульптор народний художник України Сейфаддін Гурбанов, секретар Європейської Академії наук, мистецтв і словесності Дмитро Чистяк, відомі харківські письменники, науковці та інші діячі.