"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Викладачі та працівники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 провели кілька профорієнтаційних заходів у місті Харкові та місті Оріхів Запорізької області. Доцент кафедри Світлана Могільова відвідала школу № 123 м. Харкова та познайомила учнів випускного класу з умовами вступу та навчання у ХНУВС.

Співробітник кафедри Валерія Буднік побувала в закріпленому за кафедрою відокремленому структурному підрозділі «Оріхівський коледж ТДАТУ ім. Д. Моторного», що в Запорізькій області. Відбулася зустріч з керівництвом коледжу та здобувачами освітньо-професійного ступеня «молодший бакалавр», яких найбільше зацікавила можливість отримання освіти за спеціальністю «Фінанси». Відвідали представники кафедри й комунальний заклад «Опорний заклад ЗСО «Сузір’я» Оріхівської міської ради. Учням надали рекламно-іміджеву продукцію ХНУВС та поінформували про умови вступу та навчання в університеті.

ВЗГ ХНУВС